• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

By Uğur Durmuş Fotoğraf Stüdyosu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uğur Durmuş

reklam logosu
  • firma instagram

İstanbul basın yayın sektöründe açılan firmamız fotoğraf ve baskı işlemlerinde en profesyonel hizmeti sizlere sunmaktadır. Alanımızda sahip olduğumuz bilgi birikimini ve tecrübelerimizi hayata geçirmek için açmış olduğumuz markamız ile sizlere kaliteli hizmeti sunuyoruz. Fotoğrafçılık alanında yılların deneyimine sahip olan firmalardan biri olarak bu alanda en iyi hizmet standartlarını sizlere yaşatıyoruz.

İstanbul Kadıköy içerisinde yer alan markamızdan en kaliteli fotoğraf çekimlerini, baskı işlemlerini sizlere sunar. Alanımızda yapılan yenilikleri yakından takip ediyor ve en kısa sürede en teknolojik ekipmana sahip olarak hizmet veriyoruz. Günümüzde pek çok fotoğrafçının sahip olmak isteyeceğini baskı makinalarını ve fotoğraf makinalarına sahip olarak işimizde profesyonel olduğumuzu ve bu işin içinde uzun yıllardır var olduğumuzu gösteriyoruz.

Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında, yeni doğal klip çekimleri, gelin damat fotoğraf çekimleri, gelin damat fotoğrafçısı, sünnet fotoğrafçısı, gelin damat dış çekimi, düğün fotoğrafçısı, nişan fotoğrafçısı ve stüdyo fotoğrafçısı hizmetler yer almaktadır. Tüm bu özel günlerinizde yanınızda olan ekiplerimiz en özel günleriniz de sizleri yalnıza bırakmamaktadır.

Anaokulu fotoğraf çekimleri ve mezuniyet fotoğraf çekimleri gibi eğitim alanında da fotoğrafçılık hizmetini sunuyoruz. Tamamı alanında profesyonel olan ekiplerimiz fotoğrafçısından, ışıksına; tasarımcısından, photoshop uzmanına kadar her aşamada titiz ve özveri ile çalışmaktadır. En uygun baskı ve fotoğraf hizmetleri için İstanbul içerisinde bizleri tercih edebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR