• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Cadde Büfe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gökhan Akkoç

  • firma fb

Ülkemizin vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan sucuk ekmek, kokoreç ve tost her noktada rahatlıkla ve lezzetli şekilde tüketilecek bir yapı göstermez. Çünkü gerçekleştirilen üretim, herkesin damak tadına doğru bir şekilde uymayacağından dolayı seçimlerin çok özel yapılması gerekir. Örneğin, İzmir Bergama ilçesinde bu lezzetlere güvenilir ve vazgeçilmez bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, Cadde Büfe olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Cadde Büfe işletmesi olarak çok uzun yıllardır sahip olduğunuz yerimizi koruyarak lezzetlerimiz de değişmez bir çizgi sağlıyoruz. Bu nedenle İzmir yeme içme ve eğlence sektörü içerisinde en çok tercih edilen işletmelerden biri olarak Bergama ilçesinin tam merkezinde yer alıyoruz. Sunduğumuz özel lezzetler arasında kaşarlı tost, sucuklu tost, kumru, kasap sucuklu tost, tavuk döner, sucuk ekmek, dana kokoreç ve kuzu kokoreç gibi ürünler yer almaktadır.

Sunduğumuz ürünlerin tümünde gerçek lezzetleri elde edebilmek için doğal malzemeler ve sağlıklı hammaddeler kullanmaya da çok yüksek özen gösteriyoruz. Bu sayede gerçekleştirdiğimiz üretimler Türk damak tadına tamamen uyum sağlayarak, o vazgeçilmez ve aranan lezzeti her zaman sunmaktadır.

Özellikle hızlı bir tüketim sağlamak için işletmemizi tercih eden müşterilerimiz sıcak sıcak bu lezzetlere ulaşarak, yanında sıcak çay veya soğuk bir ayran ile tüketim sağlayabilir. Ancak bulunduğu noktada rahatlıkla tüketim gerçekleştirmek isteyen her müşterimiz, paket servis sayesinde bu ürünleri bulunduğu noktaya talep edebilir. Her zaman uygun fiyat sağlayan bu ürünleri 365 gün kolayca temin edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR