• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cadde Çiçekçilik

Adres :

Çarşı Mahallesi Uzun Sokak Konak Pasajı No: 24 Ortahisar Trabzon ( Öğretmenevi Karşısı) Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selahattin Yeşilyurt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cadde6161trabzon@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 494 50 49

Whatsapp 2:

0 (536) 494 50 49

Çiçek konusunda sizlere en taze ve mevsiminin en güzel çiçeklerini sunan firmamız hediyelik olarak en güzel tasarımları sizler için hazırlamaktadır. Özel günlerde ileteceğiniz en güzel hediyelerden birisi olan çiçekler için firmamız sizlere oldukça başarılı şekilde ürünler hazırlamaktadır. En güzel buket ve saksı çalışmalarını yapan firmamız sizlere oldukça güzel tasarımlarda çiçekler hazırlamaktadır.

Canlı veya yapma çiçekler konusunda en başarılı çalışmaları sizler için yapan firmamız sevdiklerinize göndereceğiniz güzel hediyeleri sizler için hazırlamaktadır. Siparişlerinizi kısa sürede hazırlayan firmamız istediğiniz zamanda onları istediğiniz yere ve kişiye ulaştırmaktadır. Çiçek ile yapacağınız sürprizlerde sizlere en başarılı şekilde hizmet sunmakta ve tam olarak istediğiniz çiçekleri hazırlayarak istediğiniz yere ulaştırmaktayız.

Trabzon çiçek ve hediye alanında sizlere en başarılı şekilde hizmetler sunmakta olan firmamız araç süsleme konusunda da sizlere en başarılı hizmetleri sunmaktadır. Gelin arabası süslenmesi ve farklı amaçlar için araç süsleme konularında en güzel tasarımları yapmakta ve araç süsleme işlemlerini yapabilmekteyiz. Firmamız yıllardır çiçekçilik konusunda çalışmalar yapan deneyimli ve profesyonel bir firmadır.

Sizlere çiçek konusunda istediğiniz tüm ürünleri en başarılı şekilde hazırlamakta olan firmamız açılış ve etkinliklere göndereceğiniz çiçekler içinde sizlere oldukça başarılı şekilde hazırladığı tasarımlar ile ürünlerini sunmaktadır. Çelenk ve farklı boyutlarda olan çiçekleri sizler için hazırlayan firmamız deneyimli ekibi ile en güzel tasarımları yapmakta ve kısa sürede istediğiniz yere ulaştırmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR