• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Cafe 1453

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hakan Üstün - Halit Üstün

  • firma fb

Ankara Cafe olarak müşterilerimizin gönlünden geçen cafe hizmetini sunabilmek için Polatlı da hizmet vermekteyiz. İşletmemizde damak zevkinize hitap eden lezzetleri kolayca bulabileceksiniz. Fast food ürünlerimiz, tost çeşitlerimiz, kahvaltı çeşitleri hizmetlerimizi yaşayabileceğiniz en doğru adres Cafe 1453’tür. Hafta sonları ailecek gidecek bir kahvaltı salonu arıyorsanız, aile çay bahçesine ihtiyacınız varsa veya semaverde bir çay keyfi tatmak istiyorsanız Cafe 1453 olarak daima hizmetinizdeyiz. Doğum günleri için özel olarak ayarladığımız organizasyon hizmetlerimiz, eğlence salonlarımız ve çocuklarınız için özel hazırlanmış olan oyuncak bölümlerimizle sizleri en çok memnun edebilecek hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

En üst seviyede tuttuğumuz hijyen koşullarımızla sizlere içinizin rahat olmasını temin ediyoruz. Bir kahve sıcaklığında arkadaşlarınızla ve dostlarınızla gönül rahatlığı ile sohbet edebileceğiniz bir mekanı sizlere sunmaya gayret ediyoruz. Sevgi, dostluk, huzur dolu anlarınıza mihmandarlık yapan, göz alıcı dekorasyonlarıyla Cafe 1453 olarak aradığınız huzuru bulmanıza yardım ediyoruz. Ailecek geldiğinizde çocuklarınızın keyifli vakitler geçirebilmesi için mekânımızda cafe park hizmetimiz bulunmaktadır.

Sizler de hayatın hızına biraz ara verip, kitabınızı alıp çay veya kahve eşliğinde huzur içinde birkaç saat geçirebileceğiniz bir mekân arıyorsanız doğru adrestesiniz. Diğer taraftan arkadaşınıza sürpriz bir doğum günü kutlaması yapmak için uygun, temiz ve rahat bir ortam arıyorsanız firmamız sizin için en doğru hizmeti sunmak için bekliyor. İş çıkışında veya hafta sonlarınızı arkadaşlarınızla zaman geçirmek için cafemizle hizmetinizdeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR