• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cafe Konuk Aile Çay Bahçesi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Orhan Konuk

Günlük hayatın kargaşasından bunaldıysanız, sosyalleşmek ve kaliteli vakit geçirmek sizlere ilaç gibi gelecektir. Ailenizle, arkadaşlarınızla veyahut yalnız başınıza da gelerek huzurlu ve keyifli zaman geçirmek istiyorsanız, Cafe Konuk Aile Çay Bahçesi sizler için en doğru tercih olacaktır. Balıkesir’in en güzide ve turistik ilçelerinden biri olan Susurluk’ta yer alan işletmemiz, sizlere en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Balıkesir restaurant sektörünün öncü işletmelerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz. Kurulduğumuz ilk günden beri sizlere kaliteli hizmet verebilmek adına tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızın siz değerli müşterilerimizden gördüğü takdir sayesinde, sektörün en çok tercih edilen işletmeleri arasında yerimizi almış bulunmaktayız. Başarımızı devam ettirebilmek için işletmemiz olarak sektördeki tüm yenilikleri anlık olarak takipte kalıp, hizmet çeşitliliğimizi her geçen gün daha da arttırıyoruz.

İşletmemizde sizler için keyifle yudumlayabileceğiniz içecekler, tatlılar, aperatif lezzetler, zengin çeşitliliğe sahip kahvaltı ve yemek servisimiz bulunmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerde kullanılan tüm malzemeler en organik, sağlıklı ve taze olanlarından seçilmektedir. Personel kadromuz ise tamamen alanında son derece deneyimli, güler yüzlü ve işini severek yapan personellerden oluşmaktadır.

İşletme olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerin fiyatlandırmasını sektöre göre son derece makul seviyede tutup, bizleri gönül rahatlığıyla tercih etmenizi sağlıyoruz. Eğer sizler de keyifli ve kaliteli zaman geçirmek istiyorsanız, sizlere sunduğumuz üstün hizmetimiz ve lezzetli servislerimizle sizleri ağırlamaktan gurur duyacağımızı belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR