• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Cafe My

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gökhan Balcıoğlu

  • firma fb
  • firma instagram

Muğla fast food alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu deneyim ve tecrübeler ile her zaman kaliteli bir şekilde hizmet veren firmamız Cafe My birmilyonnokta.com bünyesinde faaliyet gösteren başarılı isimler arasında yer almaktadır.

Sizin için pizza, midye, hamburger, köfte, sucuklu tost, cheesburger, kumru, cips, döner, tatlı çeşitleri ve çorba çeşitleri gibi daha pek çok lezzeti bir arada sunuyoruz. Yemeklerimizi her zaman en kaliteli ve güvenilir malzemelerden hazırlıyoruz.

Restaurantımızın temizliğine her zaman çok dikkat ediyoruz. Yemeklerimizi tüm hijyen kurallarına titizlikle uyarak hazırlıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun kalmanız için çok çalışıyoruz.

İş yerimize gelen müşterilerimizi her zaman en güzel şekilde ağırlıyoruz. Ne yiyeceğinize karar vermenizde yardımcı olarak lezzetli yemeklerimizi tatmanızı sağlıyoruz. Siparişinizi en kısa süre içerisinde hazırlayarak göze hitap eden sunumlarla masanıza getiriyoruz.

Dilerseniz okuldan, kütüphaneden, evden, sokaktan, parktan, hastaneden istediğiniz yerden lezzetli yemeklerimizi sipariş edebilirsiniz. Siparişinizi hızlıca hazırlayarak konumunuza ulaştırmak için yola çıkıyoruz. Taşıma sırasında yemeğinize bir sorun gelmemesi ve soğumaması için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlarımızdan en iyi şekilde yararlanmak için telefon numaramızdan her zaman bizi arayabilir, e-posta adresimize mail atabilir ya da WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Tarafınıza hızlıca dönüş yaparak sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar