• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cafe Ren

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rıfat Karkar & Nurettin Koçoğlu

Cafe Ren olarak; nezih kafeterya ortamımızı ve enfes lezzetlerimizi siz pek saygıdeğer ve kıymetli müşterilerimiz ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bu ölçüde çalışmalarını sürdürerek sektöründe lider ve önder konuma kadar yükselmiş halde bulunan Cafe Ren firmamız bünyesinde; üstün kaliteli kafe hizmetine ulaşabilirsiniz. Oldukça geniş, ferah ve havadar ortamı ile sektöründe bütün dikkatleri üzerinde toplamış halde bulunan Cafe Ren kafeteryamız; aynı zamanda güler yüzle hizmet vermekte olan garsonlarıyla da alanında öne çıkmış durumdadır.

Serpme kahvaltı ve nargile hizmetini de hizmet yelpazesi bünyesinde bulundurmaktan geri kalmayan Cafe Ren; oldukça modern ve yenilikçi hizmet düsturu gereğince sürekli olarak kendisini güncellemekte ve bu bağlamda müşteri yorum ve geri bildirimleri doğrultusunda oldukça dikkatli bir şekilde bütün çalışmalarını sürdürmektedir.

Söz organizasyonu, nişan organizasyonu, kına gecesi organizasyonu, serpme kahvaltı hizmeti, fast food hizmeti, canlı müzik hizmeti ve nargile gibi pek çok farklı çeşitte hizmeti de bünyesinde bulundurmakta olan Cafe Ren; üstün kaliteyi en uygun fiyatlar ile buluşturarak müşterilerine sunmak için üstün çaba göstermektedir. Oldukça nezih ortamıyla da dikkat çekmekte olan Cafe Ren kafemiz; oldukça enfes meşrubat ve içecek hizmetlerini de firma bünyesinde bulundurmaktadır. Gün içerisinde ve çalışma saatlerimiz kapsamında bizlere Manisa Akhisar Kafe ve Restoran şubemiz aracılığı ile ulaşabilir ve üst düzey kalitedeki hizmetin tadına varmaya anında başlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar