• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çağan Dürüm Kebap&ızgara Salonu

Adres :

Camivasat Mahallesi 2. Sokak. No: 4 Edremit Balıkesir Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zübeyir Çağan

E-Posta Adresi :

bllfree1@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 565 43 02

Balıkesir Çağan Dürüm Kebap ve Izgara Salonu olarak siz değerli misafirlerimize en güzel tatları en sağlıklı ve ekonomik şekilde sunmayı politikamız haline getirmekten onur duyuyoruz. Köfte, tavuk, dürüm gibi birçok lezzet çeşidimizle her zaman hazır gıda sektörünün öncüsü olmaya devam ediyoruz. Bunu yaparken en büyük destekçimiz tecrübemiz ve iş aşkımızla yaptığımız leziz yemeklere olan güvenimiz olmaktadır.

Bu eşsiz lezzetleri sizleri sunana kadar geçen sürede ilk adımdan başlayarak hassasiyetimizi koruyor her zaman sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Alışveriş kısmında başlayan hassaslığımız ürünlerin en taze, sağlıklı ve temiz olanlarını seçmekle başlıyor malzemeler mutfağımıza geldiğinde son kez temizlikleri yapılıyor ve özenle hazırlanıyor. İşinin ustası mutfak personellerimiz ağzınıza layık et ve mezeleri tecrübelerinin verdiği profesyonellik ve titizlikle kısa sürede hazırlıyor güler yüzlü servis elemanlarımıza teslim edilmek üzere en güzel sunumlarla tabaklarla buluşturuluyor. Güler yüzlü servis kadromuz siparişlerinizi en sıcak ve içten şekilde sizlere servis ediyor ve sizlere lezzetlerimizin eşsiz tatlarına bakıp keyifli vakit geçirmek kalıyor.

Önceliğimiz her zaman siz değerli misafirlerimize huzurlu ve keyifli vakit geçirebileceğiniz samimi aile ortamında lezzetli yemeklerimizi tattırmak olmuştur. Bu önceliğimiz doğrultusunda ekibimiz ile her zaman güvendiğimiz tecrübemizin verdiği samimiyetle yaptığımız leziz yemekleri sizlerle buluşturmaktan gurur duyuyor bütün damak tadına önem veren ziyaretçilerimizi bu güzel tatlardan mahrum kalmalarını istemediğimiz için salonumuza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR