• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çakır Elektrik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ünal Çakır

Çakır Elektrik olarak, sektöründe öncü ve güvenilir bir firma olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Elektrik ve elektronik sektöründe en yenilikçi firmalardan biri olan Çakır Elektrik; Tekirdağ Merkez Elektrik Tesisat ve Onarım şubesiyle, elektrik ve elektronik malzemelerini temini ve elektrik tesisatı çalışmaları konusunda alanında en başarılı işletmelerden birisidir. Uzman ve güler yüzlü çalışan teknik kadromuzla elektrik tesisatı çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek modern bir çalışma şekliyle her geçen gün kendimizi daha iyi ve daha yeni teknolojiye hazırlıyoruz. Bu sayede sizlere daha güzel bir şekilde hizmet verebiliyor ve mükemmel kalitemizden kesinlikle ödün vermiyoruz.

Elektrik ve elektronik işleri ve elektrik tesisatları konusunda uzman ekibimiz; sizlere villa, konut, fabrika, atölye, mağaza, ofis ve işyeri elektrik tesisatlarının döşenmesi ve tesisat onarılması konusunda en güzel şekilde hizmet vermeye gayret etmektedir. Ayrıca bireyler ve firmalar için özel proje tesisat ve elektrik tesisat uygulamalarımız bulunmaktadır.

Yıllardır başarılı bir şekilde sunduğumuz hizmetleri, kalite standartları çerçevesinde sizlere en makul ve en cazip kampanyalı fiyatlara ulaştırmaya çalışıyoruz. Temel ilkemiz ve gayemiz, sizlere en makul fiyata en güzel elektrik tesisatı işçiliğini sağlamaya çalışmaktır. Çalışmalarımız bu şekilde tüm hızıyla devam edecek ve sunduğumuz kaliteden ödün vermeme uğruna çaba sarf edeceğiz. Çakır Elektrik olarak, Tekirdağ Merkez şubemizde siz müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR