• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Çakır Oto Elektrik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Çakır

  • firma fb

Otomobiller, motosikletler, traktörler ve benzeri araçlar, günümüz dünyasında çok önemlidir. İnsan yaşamında geniş bir yer kaplamaktadır. Çeşitli amaçlar için kullanılan bu araçlar, sağladığı konfor, kolaylık ve işlevsellikle insan hayatında mühim bir yer edinmiştir. Bu araçlar pek çok işimizi kolaylaştırmaktadırlar. Bu kadar çok kullanılan ve çok yararlı olan bu araçların bakımlarına özen gösterilmelidir. Özellikle elektrikle ilgili arızalara ve bakım, onarım işlerine önem verilmelidir. Bu noktada araçlarınızın elektrik problemlerine kaliteli çözümler sunan Çakır Oto Elektrik İzmir oto servis ve tamirhane sektöründe sizlerin hizmetindedir.

Firmamız, yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle sizlerledir. Alanında uzman usta ve çalışanlarla sizlere kaliteli hizmetler sunma çabasındadır. Otomobil, motosiklet, traktör ve buna benzer araçların elektrik işlerinde firmamız, güvenilir bir adrestir. Araçlarda meydana gelen elektrik arızalarının giderilmesinde ve tamirinde sizlerin hizmetindeyiz. İşinde uzman çalışanlarımızla sorunu güvenilir bir şekilde çözmekteyiz. Bakım ve onarım işlemlerinde kaliteli ve dayanıklı çalışmalar sunmaktayız. Elektrikli bisiklet tamiri ve bakımında sizlerin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte akü satışı ve değişimi hizmetlerimiz de mevcuttur. Araçlarınızın, akülü ya da elektrikli bisikletlerinizin her türlü elektrik sorununa çare olmaktayız.

Müşteri memnuniyeti, bizler için çok önemli bir konudur. Sizlerin tam manasıyla memnuniyetini sağlamak için olan gücümüzle çabalamaktayız. Güvenilir ve dürüst bir iş ahlakıyla hizmet sunmaktayız. Kaliteden, sağlamlıktan ve dayanıklılıktan ödün vermeden sizlerin hizmetindeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR