• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çakıroğlu Tesisat Ankara

Adres :

Ufuktepe Mahallesi 1257 Sokak Işıl Apt No: 2 Keçiören Ankara Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsa Çakıroğlu

E-Posta Adresi :

isacakiroglu880@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 656 23 40

Whatsapp 2:

0 (537) 656 23 40

Çakıroğlu Tesisat Ankara olarakkombi bakımı,sıhhi tesisat tadilat,tamirat,petek temizliği,kanal açma,kombi montaj,dağalgaz işleri-proje -keşif,kolon tesisatı,daire içi tesisat,cihazla kaçak su tespiti,doğalgaz kaçak tespiti alanında profesyonel çalışma arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Çakıroğlu Tesisatolarak misyonumuz, çalıştığımız alanda en iyi hizmeti sunmak vetesisatsektöründe öncü bir firma olmak. Bunu yaparken ise, ahlaki ve etik değerleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalitemizden ödün vermeden satışlarımızı canlandırmak, sektörü canlandırmak, geliştirme politikalarımızı sürdürmek ve sürekli olarak örnek bir kuruluş olarak adımızın anılmasını sağlamaktır.

Çakıroğlu Tesisatolarak vizyonumuz ise bilgi ve tecrübelerimizin ışığında, geçmişteki başarılarımızı örnek alarak firmamızı daima daha ileri bir pozisyona taşımak ve çağdaş Türkiye’mizdetesisatsektöründe örnek ve kaliteli işleri ile anılan önder kuruluşlardan biri olarak varlığımızı hakkımızla sürdürmektir. Profesyonel ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ve sizlere vereceğimiz kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmetin tadını çıkartabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR