• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çallım Medikal Bodrum Şubesi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emrah Çallı - Ufuk Keskin

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Çallım Medikal Bodrum Şubesi olarak medikal cihaz ve ürünlerin satışı ve teknik servisi konusunda hizmet vermekteyiz. Bodrum medikal sektöründe yılların tecrübesi ile hizmet veren firmamız sağlığınız için ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulabileceğiniz geniş ürün seçeneğine sahiptir.

Medikal ürünler insan sağlığı için destekleyici etkiye sahip olan ürünlerdir. İnsanların yaşadığı sağlık problemleri ile ilgili olarak uygulanan tedaviler için yardımcı ürünler arasında yer alır. Firma olarak her ihtiyaca uygun medikal ürün seçeneği sunmaktayız. Ürün seçeneklerimiz içerisinde uyku apnesi, horlama ve benzeri uyku problemleri ile ilgili olarak etkili çözüm sunan ürünler bulunmaktadır. Bu gibi problemleri yaşayan kişiler ile ilgili olarak gerekli testler yapılarak uygun sistemler tespit edilir. Daha rahat ve sağlıklı bir uyku uyumak ve çevrenizi rahatsız etmemek istiyorsanız ürün seçeneklerimize göz atabilirsiniz. Bu ürünler ile ilgili olarak testleri yapabilecek aletlerimiz ile sizlere en etkili çözümü sunmak için hizmet veriyoruz. Uyku ve solunum cihazı konusunda sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi ile şikâyetlerinizin azaldığını göreceksiniz. Firma olarak medikal cihazlar ile ilgili olarak teknik destek noktasında hizmet vermekteyiz. Bozulan ya da istediğiniz şekilde çalışmayan medikal ürünler ile ilgili olarak kesintisiz sunulan hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ürün seçeneklerimiz içerisinde medikal bileklikler, hasta yatakları, yürüteçler, hasta bezleri ve oksijen tüpleri gibi çok farklı ürünler de bulunmaktadır. Hastanede yatan hastaların ihtiyaçlarını mağazamızdan karşılayabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR