• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çamlar Hurdacılık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cüneyt Çam

Hurda sektöründe verdiği hizmetler ile tanınan ve önde gelen marka olan Çamlar Hurdacılık birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Tokat hurda sektöründe memnun müşterileri ile yoluna tam gaz devam ediyor. Firmamız geri dönüşüm ve hurda atık meselesinin hem ülke ekonomisine hem de doğal etkilerinin bilincinde olarak metal hurdaları dönüşüme kazandırmayı bir misyon edindik.

Firma olarak doğaya ve çevreye duyarlı bir prensip benimsedik. Bu minvalde atılıp doğaya ve çevreye zarar verebilecek metal hurda atıklarını toplayıp hem sizlere maddi olarak kazanç sağlıyoruz hem de bizim yaşam kaynağımız olan doğamızı ve çevremizi bir süre sonra ona zarar verecek atıklardan koruyoruz. Çamlar Hurdacılık ailesi olarak ilk prensibimiz iletişim içinde olduğumuz müşterilerimiz ile güzel ilişkiler kurarak onları memnun bırakmaktır. Sonrasında ise ellerindeki hurdaları doğaya ve kendilerine zarar vermeden alıp değerlendirmektir. Zaten büyük bir firma oluşumuzu hizmet anlayışımız ve çalışanlarımızın atık hurdalara verdiği değerinde fiyatlara borçluyuz. Müşterilerimiz asla değerinden düşük bir atık metal sattığını düşünmüyor ve firmamıza güveniyor. Biz de onların güvenini boşa çıkarmamak için çalışıyor adil ve doğru ücretlendirme yapıyoruz.

Firmamız, her türlü evsel metal atıklar, inşaat yıkımları sonucunda oluşan metal atıklar ya da fabrika sonu arda kalan metal atıkları gibi tüm metal hurda çeşitlerini toplamaktadır. Ayrıca isteğiniz durumunda firma olarak gelip güvenli ve değeri karşılığında herhangi bir zarar vermeden sizleri yormadan hurdalarınızı alabiliriz. Temiz ve yaşanabilir bir doğa için siz de bize yardımcı olmalısınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR