• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çamlıbel Psikoloji

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Zehra Çamlıbel

  • firma instagram

İnsan psikolojisi üzerine hizmet sunmakta olan değerli firmamız Çamlıbel Psikoloji de birmilyonnokta.com üyesi olmuştur. Günümüzde gerek yaşam koşulları gerekse yaşam kargaşasından çıkamama gibi gittikçe derinleşen ve bizi olumsuz etkileyen sorunlar vardır. Bu sorunlar hem maddi hem de manevi çok fazla zarar vermektedir bizlere. Maddi zararı bir şekilde atlatırız ancak manevi olarak kalıcı izler bırakabilen şeylerdir bunlar.

Manevi olarak zarar görürsek toparlanmak ta çok zor olabilmekte ve hatta birçoğumuza çok güç gelmektedir. Evet, psikolojimizi derinden etkileyen ve bilinçaltımıza ittiğimiz olaylar bir süre sonra bilinç dışı bir şekilde istemsizce kendini dışa vurabilmektedir. Aniden hayatımızda her şey adeta yön değiştirebilir ve düzenimiz tepe taklak olabilir. Bu durumda her şey amaçsız ve tatsız gelebilir bize. Bu denli bizi etkileyen psikolojik sorunların bir çözümü yok mu derseniz tabii ki var. Bu sorunların çözümü tam da karşınızda durmakta…

Manisa danışmanlık olarak tüm halkın psikolojik danışmanlığını yapmakta ve üstesinden gelemediği birçok sorunun üstesinden birlikte gelmekteyiz. Asla bitmediğini veya bitemeyeceğini sandığınız o olumsuzluklar deryasından el ele geçip çıkıyoruz. Birlikte başaramayacağımız hiçbir şey yoktur. Sadece psikolojik danışmanlık değil yaşam koçluğu hizmeti de sunmakta olan firmamız bireylere son derece hassas yaklaşmakta ve sorunu anında analiz etmektedir. Yol ve yöntemleriyle tecrübesini konuşturan firmamız kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Bizleri arayarak çözüm yolunuza giden ilk randevuyu oluşturabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar