• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Can Balık Restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

-

reklam logosu
  • firma instagram

İstanbul Can Balık Restaurant ailesi olarak yeme, içme ve eğlence sektöründe öncü hizmetimize devam etmekteyiz. Sarıyer rakı restaurantları, Sarıyer kahvaltı yapılacak yerler, Sarıyer alkollü balık restaurantları arasında ön plana çıkarak akla ilk gelen restoran olmayı başardık. İstanbul Sarıyer en iyi kahvaltı salonu olarak kaliteli hizmetimizle çalışmalarımızı sizlere ulaştırmaktayız. Güler yüzlü hizmetimizi oldukça beğeneceksiniz.

Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini sizlere sunuyoruz. Ünlü şeflerimizin tatlarını denemek için istediğiniz zaman bizi tercih edebilirsiniz. Çok özel konuklarınız ve sevdiklerinizle birlikte rakı balık keyfi yaşamak istiyorsanız harika manzaraya sahip mekanımızda harika bir gün geçirebilirsiniz. Müzik eşliğinde içkinizi yudumlayarak tüm yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Sarıyer’de mükemmel bir gece geçirmek için uzağa gitmeyin. Her ayrıntının düşünüldüğü hizmetimize tanıklık etmeniz için sizleri bekliyoruz.

Haftanın 7 günü lezzet dolu menumüzle sizlere hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetine gereken önemi vererek tüm istek ve şikayetlerinizi dikkate alıyoruz. Tereddüt etmeden bizi tercih edebilir ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Kaliteli eğlence hizmetimiz sayesinde vazgeçilmez adresiniz olacağız. Uygun fiyat politikamızla hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Karşılıklı güven doğrultusunda şeffaf hizmet sunmak önceliğimizdir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi bakış açısıyla çalışmaya özen gösteriyoruz. Saygı ve sevgi çerçevesinde iletişim kurarak pratik çözümler üretiyoruz. Vizyonumuz lider ve en güvenilir marka olmaktır. İstediğiniz zaman mekanımızı ziyaret edebilir ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR