444 24 98
  1. Fast Food
  2. Kocaeli
  3. Can Can Kokoreç

Can Can Kokoreç İletişim Bilgileri

Can Can Kokoreç

Can Can Kokoreç olarak Kocaeli-Darıca da hizmet vermekte olup kokoreç,midye dolma, fast food vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.  Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.    Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.   Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.   Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.    Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Adres Adres Osman Gazi Mahallesi Aşıroğlu Caddesi No: 77 Darıca/kocaeli
Telefon 1 Telefon 0 (541) 447 90 49
Yetkili Yetkili Coşkun Çakmak
Sektör Web Adresi
Lokasyon Lokasyon Kocaeli » Darıca
Osman Gazi Mahallesi Aşıroğlu Caddesi No: 77 Darıca/kocaeli

Can Can Kokoreç Firması Hakkında

Can Can Kokoreç olarak Kocaeli-Darıca da hizmet vermekte olup kokoreç,midye dolma, fast food vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

 Can Can Kokoreç FİRMA GÖRSELLERİ

Can Can Kokoreç
Can Can Kokoreç
Can Can Kokoreç
Can Can Kokoreç
Can Can Kokoreç
Can Can Kokoreç

 Can Can Kokoreç FİRMA ETİKETLERİ

kocaeli darıca meşhur kokoreç

aile kokoreçcisi darıca

darıca aile lokantası

darıca kuzu kokoreç lokantası

meşhur pideci darıca

etli etmek darıca

kelle paça darıca

çorba salonu darıca

darıca evlere servis kızarşmış tavuk

kızarmış tavuk darıca

alo servis koko darıca

en iyi kokoreçci darıca

darıca tavuk dönerci

et döner darıca

darıca meşhur kuzu kokoreç

kuzu kokoreç darıca

darıca alo paket koko

köfte ekmek darıca

meşhur kokoreçci darıca

darıca meşhur kokoreç

meşhur kokoreçci kocaeli darıca

köfte ekmek kocaeli darıca

kocaeli darıca alo paket koko

kuzu kokoreç kocaeli darıca

kocaeli darıca meşhur kuzu kokoreç


Devamını Göster