• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Can Dostlar Petshop

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Emin Yolcu - İbrahim Batur

reklam logosu
  • firma instagram

Evlerin neşesi olan, kimi zaman güldüren kimi zaman da yalnızlığa dost olan hayvanların temel ihtiyaçlarını en güvenli şekilde gidermeyi prensip edinen Can Dostlar Petshop adıyla hizmet veren firmamız birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir.

Yalova evcil hayvan sektöründe hizmet veren firmamız, dostlarımızın temel ihtiyaçlarını en iyi şekilde sunmak için çaba sarf etmektedir. Bunun yanında yoğun iş temposunu farklı şekilde üzerinden atmak ve yalnız yaşamdan sıkılmış olan vatandaşlarımıza yeni dostlar edinme imkânı sunmaktayız. Hayatınıza alacağınız bu dostların temel gereksinimi hakkında sizlere bilgi sunarak, onlarla geçireceğiniz zamanı en keyifli hale getirmeyi önceliyoruz.

Can dostlar petshop olarak bizler, evcil hayvanlarımızı yetiştirirken bir dost edasıyla yetiştirdiğimizi için sizler, bir evcil hayvan değil, kendinize yeni bir dost edinmiş oluyorsunuz. Bu yeni dostlarınızın en iyi koşullarda yaşam sürdürmesi için güzel, gerekli mama ve yemleri bizler sizler için araştırarak hem en kaliteli hem de uygun olanı sizlere sunuyoruz. Can dostlarınızın konforunu düşünerek temin ettiğimiz taşıma araçları ve aksesuar gibi ürünlere de mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

Bizler, temiz bir ortamda yetiştirilen ve her türlü sağlık kontrolleri yaptırılmış, birçok çeşit barındıran muhabbet kuşu, papağan, kanarya ve balık gibi yetiştirdiği can dostlarınız, siz değerli müşterilerimizi bekliyor. Can dostlarınıza sahip olmak ve onların ihtiyaçlarını gidermek için ister yerimizde ziyaret edebilir, isterseniz de bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR