• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çanakkale Vetlife Veteriner Kliniği

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hasan Veysel - Fatih Veziroğlu

  • firma fb
  • firma instagram

Çanakkale evcil hayvan sektöründe hizmet veren Çanakkale Vetlife Veteriner Kliniği adlı merkezimiz birmilyonnokta.comüyesidir. Sevimli dostlarınıza uyguladığımız tanı ve gerekli cerrahi müdahale işlemleri ile onlara en doğru tedavi sürecini en kısa süre içerisinde yaşatırız.

Evcil hayvan edinmek pek çok sorumluluğu beraberinde getirmektedir. Sevimli dostlarınızın beslenmelerinden bakım ihtiyaçlarına, barınmalarından sağlık durumlarına kadar tüm işlemleri sizin karşılamanız gerekmektedir. Karşılamakta en çok zorlanacağınız sağlık ihtiyaçlarıdır. Hastalık, yaralanma vb. durumlarda gerekli tanıyı koyacak, tedavi işlemlerini gereğince uygulayacak bir uzmana ihtiyaç duyarsınız. Bireysel yaptığınız müdahaleler evcil hayvanınıza daha çok zarar verebilir. Bu tür durumlarda kliniğimize başvurmanız halinde gerekli bilgi ve tecrübeye sahip veterinerimiz evcil hayvanınıza ivedilik ile müdahale edecektir.

Evcil hayvanlarınızın çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için de kliniğimizden yararlanabilirsiniz. Kliniğimizde çeşitli kedi ve köpek kafesleri satışa sunulmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz farklı model ve renkler ile ilgi ve ihtiyaca yönelik ürünlerin bulunmasını kolaylaştırır, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarız. Ayrıca satışa sunduğumuz ürünler içerisinde evcil hayvanlarınızın beslenmesinde büyük rol oynayan besin değeri yüksek mamalar da yer almaktadır.

Sevimli dostunuzu çok sevdiğiniz halde daha fazla sevimli dosta bakamayacak durumda olamayabilirsiniz. Bu tür durumlarda kısırlaştırma işlemlerinin uygulanması evcil hayvanınızın konforu ve sağlığı için daha iyidir. Kliniğimizde kısırlaştırma işlemleri kısa süreler içerisinde, uzman kontrolünde gerçekleştirilir. Sevimli dostlarınızın yüzünde gülümseme yaratmak için merkezimi tercih edin.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR