• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Canan Ateş Kuaför Güzellik Tesettür

Adres :

Turgut Özal Mah. 2302 Sokak 5/c Blok No: 3 Astim Kent Modern Dükkanları Çakırlar Batıkent Yenimahalle Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Canan Ateş

E-Posta Adresi :

canan__ates@hotmail.com.tr

Whatsapp 1:

0 (535) 526 04 52

Whatsapp 2:

0 (535) 526 04 52

Ankara kuaför hizmet sahasının en güzel alternatifleri ile kurulduğumuzdan bugüne kadar hanımlara hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Özel günleriniz için hem hızlı hem de trend olan saç ve makyaj modellerini uyguluyoruz.

Güzellik merkezimizde ayrıca özel kıl tekniği ile kaş uygulaması, dermapen cilt yeniliği, manikür ve pedikür hizmetlerimiz ile hanımlarımızın vazgeçilmez isteklerini yerine getiriyoruz. Topuz, örgü, kesim, boyama uygulamalarımızı tam da hanımlarımızın yüz şekline göre tasarlayarak çok özel sonuçlar elde ediyoruz. Çünkü her hanım özeldir ve güzeldir biz sadece uygulamalarımız ile hem kendilerini daha rahat hem de daha özgüvenli hissetmeleri için profesyonel teknikler uyguluyoruz. Tesettürlü ve açık gelin başı tasarımlarımızla gelin adaylarının en mutlu günlerinde kendilerini gecenin parlayan yıldızı yapıyoruz.

Canan Ateş farkıyla saç modelleriniz ile uzun süreli kullanım sağlayarak haftalarca canlılığını ve parlaklığını sabitleyen renklerle saçlarınızı hoş görünüme kavuşturuyoruz. Profesyonel saç kesimi ile daha sağlıklı uzayan ve daha güzel şekil alan saçlarla rahat bir kullanım sağlıyoruz. Güneş, havanın ısısıyla, makyaj kalıntıları gibi etmenler ile yıpranan cildinizin pigmentlerinde meydana gelen deformasyonları gidermek adına uyguladığımız dermapen işlemiyle daha pürüzsüz ve daha parlak bir cilde sahip olmanıza takviye sağlıyoruz.

Güzelliğiniz üzerinde uzman ellerin yapacağı müdahaleler ile daha uzun süreli koruma sağlayabilirsiniz. Merkezimizde uzmanlık alanı güzellik olan tecrübeli personellerimizle saç, tırnak, makyaj konularında istediğiniz sonuçları görebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR