444 24 98
  1. Danışmanlık
  2. Ordu
  3. Canik Müşavirlik Çevre ve Yapı Tekn. San. Tic. Ltd. Şti.

Canik Müşavirlik Çevre ve Yapı Tekn. San. Tic. Ltd. Şti. İletişim Bilgileri

Canik Müşavirlik Çevre ve Yapı Tekn. San. Tic. Ltd. Şti.

CANİK OSGB; İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) alanında firmalara çözüm ortağı olmak üzere kurulmuştur. Öncelikli amacı, firmaların İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında ihtiyaç duyduğu veya duyabileceği tüm hizmet alanlarında onların yanında olmaktır.CANİK OSGB bünyesinde çalışan profesyonel doktor kadrosu; uzun yıllar üst düzey kuruluşlarda işyeri hekimliği yapmış, ilk yardım eğitimleri vermiş, meslek hayatlarını iş sağlığı alanında geçirmişlerdir. İş güvenliği uzmanlarımız; her sınıftan İş Güvenliği Uzmanlarından oluşmakta olup, kuruluşlara uzmanlık ve danışmanlık hizmeti vermektedirler. Ayrıca işyeri hekimlerimiz ve iş güvenliği uzmanlarımız kendi alanlarında uzmanlaşmış ve sektörel çözüm odaklı bir yaklaşıma sahip bir ekiptir.Teşekkürler...

Adres Adres
Telefon 1 Telefon 0 (452) 333 45 55
Telefon 2 Telefon 0 (532) 522 82 76
Yetkili Yetkili Mustafa Kurnaz
Sektör Web Adresi
Lokasyon Lokasyon Ordu

Canik Müşavirlik Çevre ve Yapı Tekn. San. Tic. Ltd. Şti. Firması Hakkında

CANİK OSGB; İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) alanında firmalara çözüm ortağı olmak üzere kurulmuştur. Öncelikli amacı, firmaların İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında ihtiyaç duyduğu veya duyabileceği tüm hizmet alanlarında onların yanında olmaktır.

CANİK OSGB bünyesinde çalışan profesyonel doktor kadrosu; uzun yıllar üst düzey kuruluşlarda işyeri hekimliği yapmış, ilk yardım eğitimleri vermiş, meslek hayatlarını iş sağlığı alanında geçirmişlerdir. İş güvenliği uzmanlarımız; her sınıftan İş Güvenliği Uzmanlarından oluşmakta olup, kuruluşlara uzmanlık ve danışmanlık hizmeti vermektedirler. Ayrıca işyeri hekimlerimiz ve iş güvenliği uzmanlarımız kendi alanlarında uzmanlaşmış ve sektörel çözüm odaklı bir yaklaşıma sahip bir ekiptir.

Teşekkürler...

Canik Müşavirlik Çevre ve Yapı Tekn. San. Tic. Ltd. Şti.