• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Canss Kuaför Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Cansu Görüroğlu

  • firma instagram

Güzellik ve kişisel bakım uygulamaları bayanların her zaman ilgi odağıdır. Bütün bayanlar daha bakımlı ve daha güzel görünmek istedikleri için farklı derecelerde de olsa kişisel bakım modasını yakından takip ederler. Pek çok uygulamayı kendi imkânları ile zaman zaman yapabilseler de kimi özel organizasyonlarda ve bazı uygulamalarda mutlaka profesyonel destek gerekir. Kimi zaman da yeni bir tarz yakalamak için marifetli parmaklara gereksinim vardır. Hatay Samandağ’da faaliyet gösteren Canss Kuaför Salonu firmamız işin mutfağından yetişip bu günlere gelmiş bir kadro ile yoluna devam ediyor.

Hatay güzellik merkezi sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olan işletmemiz müşteri memnuniyeti, kaliteli çözümler, yenilikçi uygulamalar, uygun fiyat ayrıcalığı, doğruluk, dürüstlük hizmet ilkeleriyle öne çıkmaktadır. Bu bakımdan müşterilerimizi firmamızın en değerli paydaşları olarak görüyor ve ihtiyaçlarına, taleplerine özen gösteriyoruz. En doğru uygulamaları tam zamanında hayata geçiriyoruz. Kaliteden ödün vermeyerek daima dünya markası kişisel bakım ürünlerinin en son serilerini ve en çok tercih edilenlerini uygulamalarımızda kullanıyoruz. Her gün yeni gelişmelere sahne olan sektörde kişisel bakım modasını yakından takip ediyor, trend tasarımları ve uygulamaları başarıyla yerine getiriyoruz. Kişiye özel tasarımlar yapıyor. Hayallerindeki estetik ve zarafeti yakalamanıza yardımcı oluyoruz.

Güzellik merkezi olarak özellikle kişisel bakım teknolojileri alanında ortaya çıkan en son gelişmeleri izliyor, kısa sürede sistemimize dâhil ederek modern uygulamaların merkezi oluyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR