• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Canwax Oto Bakım ve Detaylı Temizlik Sistemleri

Adres :

Millet Mahallesi 7206. Sok Nuripek Onuncu Etap Evleri Karşısı Yıldırım Bursa Bursa » Yıldırım

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Canpolat

E-Posta Adresi :

canwax@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 336 54 21

Whatsapp 2:

0 (546) 633 43 73

Otomotiv sektörü için sürekli olarak yenilik ve çalışmalar sağlayarak, müşteri memnuniyetini ilke edinmekteyiz. Profesyonel çözümler sunabilmek adına sunmuş olduğumuz hizmetlerde, alanında deneyimli çalışan kadromuz yer almaktadır.

Canwax Oto Bakım ve Detaylı Temizlik Sistemleri firması olarak, daha çok kitleye hitap edebilmek için günümüz teknolojinden yararlanmakta ve müşterilerimizin ortak sorunlarına hitap edebilecek şekilde işlemler sağlamaktayız. Firma olarak kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, sektörde öncü markalar arasında yer alma hedefi içerisindeyiz. Gerçekleştirmiş olduğumuz işlemlerde dürüst, ahlaklı ve güvenilir hizmetleri sağlama amacı içerisine girmekteyiz.

Canwax Oto Bakım ve Detaylı Temizlik Sistemleri firması olarak sektör üzerinde kaliteli hizmetler sunabilmek ve aynı zamanda da, bu alanda kendimizi her geçen gün daha da geliştirmektir. Müşteri ve ziyaretçilerimizin bizlerden memnun kalmalarını benimseyerek, herkese hakkı ile eşit derece de davrandığımızı gösterebilmek temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR