• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Caprice Auto Care & Wash

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erhan Yokuş

reklam logosu
  • firma instagram

Diyarbakır oto yıkama sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmalarından biri olan Caprice Auto Care & Wash ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetlerimizi sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile aradığınız hizmeti tek bir adreste sizlerle buluşturuyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışımız ile sizlere aradığınız hizmeti en hızlı ve en etkili şekilde ulaştırıyoruz. Sektördeki yenilik ve değişimleri sizler için yakından takip ederek gerekli tüm teknolojik gelişmeleri en kısa süre içerisinde bünyemize katarak ilerliyoruz. Sektörün en iyisi olabilmek adına üstün hizmet anlayışımızdan ödün vermeden kendimizi daima daha ileriye taşımaya devam ediyoruz.

Gözünüz gibi baktığınız araçlarınızın iç dış bakımlarını profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek sizlere en iyi hizmetleri sunuyoruz. Temizlikte kullandığımız ürünlerle kaliteden ödün vermeden en iyi markaları tercih ederek sizler için en iyi ürün ve malzemeleri tercih ediyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı firma anlayışımız ile sizlerin memnuniyeti için en iyi hizmetleri en uygun fiyatlarla sizinle buluşturuyoruz.

Araçlarınızın hem içine hem dışına gerekli tüm özeni göstererek sizler için en iyi hizmetleri sunuyoruz. Bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilir, fiyat politikamızla alakalı merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Gelmeden önce randevu alarak istediğiniz gün ve saatte hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR