• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Caria Hookah Nargile Tobacco Shop

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Acar

Nargile Balkanlar ve Orta Doğuya ait geleneksel bir tütün içme aracıdır. Eskiden orta yaşın üzerindeki insanların kahvehanelerde sohbet esnasında içtikleri nargile, daha sonra aromalı olarak sunulması ile genç kesimler arasında da tüketilir bir hal almıştır. Zamanla içimi yayılan bu kültür, çoğu insanın vazgeçilmez tutkusudur. Hatta sigara ile arası hiç olmayanın bile vazgeçilmezidir. Özellikle aromalar ile birleşen tatlar olduğunda ve kokusu buram buram geldiğinde hiç tereddüt etmeden içmek isterler. Bazıları ise o kadar tutkunudur ki dışarıda kafelerde içtiğinin yanında evlerinde de o malzemelerden alıp kendi nargilesini kendileri yapmak ister.

Bu kadar çok yaygın tüketilmeye başlanılan ve hayatımızda bu kadar çok yer edinen nargileyi de usulüne göre, kaliteli malzemeler kullanarak yapan bir yer bulmak ne yazık ki zorlaşmıştır. Biz de Antalya tobacco shopsektörü içerisinde sizleri kaliteli malzemelerden yapılan nargile ile buluşturmak için shop merkezimizi açtık.

Hijyen içerisinde tek kullanımlık marpuçlar ile sizlerin sağlığını ön planda tutarak hizmet veriyoruz. Her şeyin başında olan sizin sağlığınız bizim de öncülüğümüz olmaktadır. Bu sebeple işini titizlikle yapan, güler yüzlü, müşteri memnuniyet esaslı çalışma arkadaşlarımızla sizlere en iyi hizmeti temin etmeye çalışıyoruz. Kafelerinizde, evlerinizde güvenle kullanabileceğiniz nargilelerimiz ve aromalarımız ile keyfin tadına varabilirsiniz. Sizlere Antalya Muratpaşa’da bulunan Caria Hookah Nargile Tobacco Shop merkezimizde hijyenik ve kaliteli nargileleri temin edebileceğiniz bir ortam sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR