• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çarşamba Sigorta

Adres :

Çarşamba Çay Mahallesi Yıldıray Çınar Bulvarı Belediye Otopark Altı No.4 Çarşamba/samsun Samsun » Çarşamba

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Şen

E-Posta Adresi :

wincoor@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 668 40 40

Firmamız uzun yıllara dayanan deneyim ve uzmanlığını profesyonel ticari ilişkilerine yansıtarak ve vizyonunu sürekli değişim yönünde belirleyerek hizmet vermektedir. Müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunma adına firmamız, faaliyet gösterdiğimiz alanda gerek ulusal gerekse uluslararası arenada meydana gelen teknolojik ilerlemeden faydalanarak yeniliklere yön verme hususunda çaba göstermeyi ilke edinmiştir. Bu açıdan piyasadaki rekabet koşullarını bozmadan, yasal düzenlemelere aykırı hareket etmeden kaliteli bir çalışma ortaya konulmaktadır.

Başarının tesadüf ile değil çalışma ile kazanıldığını bilen, alanında uzman kadromuz her müşterinin memnuniyetini sağlayabilmek için bütün uygulamalarda oto kontrol sistemini devreye sokmaktadır.Modernçağın gereği olarak ortaya çıkmakta olan tüm denetleme sistemleri şeffaf bir şekilde firmamızın bünyesinde yer almaktadır.

Bu şekilde firma çalışanlarının çalışma şartlarını her zaman için en üst seviyelere taşımakta olan ekibimiz aynı zamanda üretim ve hizmet kalitesini de standartların üstüne çıkartmak için çaba göstermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR