• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çarşı Köftecisi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Sevin

Edirne restaurant ,yeme içme ve eğlence,köftesektörünün liderliğine aday olan firmamız başarısı ve kalitesi ile gündemde kalmaya devam ediyor. Firmamızın başarı ve kalite etmenleri ile anılması bizleri şereflendiriyor. Amacımız olan kaliteyi elde etmiş olmanın mutluluğunu yaşarken siz değerli müşterilerimize de sektörde yer alan rakiplerimizden farkımızı yansıtıyoruz. Rakip firmaları geride bırakabilmek adına yoğun çaba sarf ederek hizmet sunuyoruz.

Gerek kaliteli hizmetlerimiz ile gerek birbirinden lezzetli yemek seçeneklerimiz ile açık ara önde olduğumuzu düşünüyoruz. Uzun yıllardan beri restaurant sektöründe yer almanın avantajlarını da kullanıyoruz. Bu avantajların başında hiç şüphesiz ki bilgi birikimimiz ve yüksek seviyede ki tecrübemiz gelmektedir. Tecrübeli ekibimizin hazırladığı birbirinden lezzetli yemekleri deneyen müşterilerimiz bir daha firmamızdan vazgeçemiyor.

Hizmet anlayışımızı müşterilerimizin taleplerini odak noktası alarak şekillendiriyoruz. Müşteri odaklı hizmet daima başarı ve kalite kazandırmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin beğenisine şahit olarak işimize dört elle sarılıyoruz. Yemek çeşitliliğimizi artırmak adına müşterilerimizin önerilerini göz önünde bulunduruyoruz. Farklı çeşitler demek farklı zevkler ve damak tatları demektir. Ne kadar geniş kitleye hitap edersek işimiz o kadar gurur verici bir hal alıyor.

Profesyonel ekibimizin sağlık etmenlerini göz önünde bulundurarak hazırladığı yemekleri denediğinizde beğeneceğinize eminiz. Firmamız toplu yemek siparişleri de kabul etmektedir, siparişlerinizi birkaç gün önce vermelisiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızın internet sitesinde yer alan telefon numarasını kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR