• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Casper Pet Store & Cafe

Adres :

Bostanlı Mahallesi 2014 Sokak No: 5/a Bostanlı Karşıyaka İzmir İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selin Eralp

E-Posta Adresi :

casperpetstorecafe@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 164 61 99

Casper Pet Store & Cafe

Pet store, kedi köpek kıyafeti, aksesuar pet cafe ve petshop olarak İzmir Karşıyaka da hizmet vermekteyiz.

Casper Pet Store & Cafe olarak misyonumuz, sektör üzerinde kaliteli hizmetler sunabilmek ve aynı zamanda da, bu alanda kendimizi her geçen gün daha da geliştirmektir. Müşteri ve ziyaretçilerimizin bizlerden memnun kalmalarını benimseyerek, herkese hakkı ile eşit derece de davrandığımızı gösterebilmek temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Ürün ve malzemelerimizin sorunsuz ve kaliteli şekilde sunulması ve aynı zamanda da, ekibimizde yer alan çalışan kadromuzun da haklarını en iyi şekilde savunabilme gayreti içerisinde olmaktayız.

PetShop sektörünün yaşadığı sorunlara çözüm getirirken ülkemizde ve dünyada meydana gelen gelişmeler izlenmekte ve müşterilerimizin beklentileri ile uyum içerisinde olan bir hizmet ortaya konmaktadır. Bu noktada mevcut ihtiyaçların yanı sıra muhtemel beklentiler de değerlendirilerek firmamızın faaliyet politikası belirlenmektedir. Bu anlayışa sahip olmak firmamızı sektörün öncüsü konumuna getirmiştir.
Casper Pet Store & Cafe olarak en fazla önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyeti olmaktadır. Sizlerin en kaliteli hizmeti alması ve sorunlarınızın çözülmesi konusunda çok hassas davranan firmamız bu nedenle çok ilgi görmektedir. Ayrıca bu başarılı hizmetlerin uygun fiyatlar ile size sunulması da önemli bir amacımız olmaktadır. Sektörde çok fazla ilgi gören firmamız fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile her zaman fark yaratabilmiştir.

Diğer Mail Adresimiz :eralp_selin@hotmail.com

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR