• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çavuşbaşı Et Mangal Kahvaltı Evi ve Balık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Efiloğlu

Günümüzde özellikle et ürünleri denildiğinde sağlıklı ve güvenilir gıdaya ulaşmak için birçok farklı işletmeyi denemeniz ve bu tecrübeler ile karar vermeniz gerekir. Hele ki İstanbul gibi bir şehirde onlarca farklı işletme arasından seçim yapmak gerçekten zor olacaktır. Bu gibi bir durumda da daha önceden denenmiş ve kalitesi ile kendini ispat etmiş işletmeleri seçtiğinizde, tam anlamıyla güvenilir hizmet alabilirsiniz. Örneğin, İstanbul Beykoz ilçesinde yer alan Çavuşbaşı Et Mangal Kahvaltı Evi Ve Balık işletmesi olarak sizlere her zaman nitelikli sağlıklı ve lezzetli menüler ile hizmet veriyoruz.

Çavuşbaşı Et Mangal Kahvaltı Evi Ve Balık işletmesi olarak İstanbul'un en sakin ve huzurlu ilçelerinden biri olan Beykoz'da sizlere çok özel et ve kahvaltılık ürünler ile hizmet veriyoruz. Bu kapsamda İstanbul restaurant kültürü içerisinde seçebileceğiniz en iyi işletmelerden biri olarak bilhassa sabah kahvaltısı konusunda size serpme köy kahvaltısı ile çok lezzetli bir tercih sunuyoruz. İsterseniz hafta sonları isterseniz hafta içi akşam saatlerinde işletmemizi tercih ederek keyifli bir sofraya ulaşmanız mümkündür.

Kahvaltı lezzetleri dışında sizlere özellikle et ürünleri sunabilmek adına ızgara ürünleri, kümes hayvanları, balık, alabalık ve mangal lezzetleri gibi seçenekler sağlıyoruz. Bölgenin en özel noktalarından elde edilen et ürünleri ile birlikte hazırlamış olduğumuz bu menüler tamamen sağlıklı, lezzetli ve çok özel tarifler ile hazırlanan lezzetler sağlıyor. Yemekler sonrasında közde demlenmiş güzel bir çay veya Türk kahvesi ile bu keyifli tamamlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR