• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çaydanlık Aile Çay Bahçesi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Küpçük

Çaydanlık Aile Çay Bahçesi olarak Sakarya Adapazarı’nda hizmet veren işletmemiz, benzersiz bir hizmet konseptiyle çalışmalarına devam ediyor. Uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübesini geniş, ferah, huzurlu ve hijyenik bir ortamda müşterilerimizle buluşturuyoruz. Geniş lezzet menülerimizle her damak zevkine özel seçenekler sunuyor, günün her saatinde, herkesin kendine uygun bir menü bulabilmesine imkân tanıyoruz. Sakarya restaurant sektöründe eşi benzeri olmayan uygulamalara imza atıyor, çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

İşletme olarak sadece bir çay bahçesi olmanın çok ötesine geçiyoruz. Çayın ve kahvenin en güzel ve en lezzetli halini sizlerle buluşturduğumuz gibi kahvaltı çeşitleri, aperatif yemek çeşitleri ve çok daha fazlasını sunuyoruz. En kaliteli malzemeleri deneyimli ustalarımızla buluşturuyor, özenle hazırlanmasını sağlıyoruz. ürünlerimizin gerek malzeme tedarikinde gerekse hazırlanış koşulları bakımından hijyen olgusuna azami dikkat gösteriyor, misafirlerimizin daima en sağlıklı ürünlere ulaşabilmelerine yardımcı oluyoruz. Malzemelerimizin seçiminde belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımızdan asla taviz vermeyerek hasretini çektiğiniz lezzetlere kavuşmanıza aracılık ediyoruz.

Çaydanlık Aile Çay Bahçesi olarak sektörümüzde lider bir firma olmayı benimsemiş bulunuyor, müşterilerimize daima yenilikçi, kaliteli ve hijyenik hizmetler vermeyi ilke edinmiş bulunuyoruz. Sürekli kendimizi yenileyerek her zaman daha kaliteli hizmet vermeye çalışıyor, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz. Sürekli daha geniş bir kitleye hizmetlerimizi ulaştırma çabasında olarak yemekli, yemeksiz kına, nişan, sünnet, düğün, doğum günü, toplantı gibi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR