• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Çaylık Tasarım

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Halil İbrahim Çaylık

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Tasarım alanında faaliyet gösteren firmamız, sektörün önde gelen markalarından biri olarak insan ihtiyaçlarını tasarım alanında karşılamaktadır. Kurulduğu ilk günden bu yana benimsemiş olduğu ilkelerden ödün vermeden, en günceli takip ederek hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Firmamız Eskişehir’de faaliyetlerini sürdürmekte olup uzman personeli ile her türlü tasarım hizmetini siz müşterilerine en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet şekli ile ulaştırmaya çalışmaktadır. Firmamızın değer verdiği ilkelerden biri de müşteri memnuniyeti olup müşterilerimizin hizmet bitiminde güler yüzlü ayrılması önem verdiğimiz değerler arasındadır.

Firmamız uzun yıllardır sektörde var olan bir firma olarak özellikle sektöründe lider firmaları arasında bulunmaktadır. Her zaman daha iyi ve daha iyi hizmeti Eskişehir tasarım sektörü genelinde sunmak için gerek yerel gerek ise ulusal trendleri takip etmekte ve bunu kaliteli hizmetine yansıtmaktadır. Firmamız en uygun fiyat avantajı ile en kaliteli hizmeti sunmak doğrultusunda çaba sarf etmekte ve hem sektöre hem de ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Firmamızın uzun vadeli hedefleri arasında ulusal alanda hizmet vermek olup bu hedef doğrultusunda her zaman kendini ve hizmet kalitesini geliştirerek çalışmaya devam edecektir. Markamız Çaylık Tasarım, misyon olarak ise tasarım alanında insan ihtiyaçlarını en iyi ve en kaliteli şekilde karşılamak şeklinde ifade etmek mümkündür. Firmamız vizyonları arasında ise sektörün lider firması olarak hem yerel hem de ulusal alanda önemli başarılara imza atmaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR