• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Çayyolu Köyüm Yufka ve Mantı Evi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tuncay Yoğurtçu

  • firma fb

Çayyolu Köyüm Yufka ve Mantı Evi bazlama, kadayıf ve doğal köy ürünleri olarak Ankara Çankaya da hizmet vermekteyiz.

Çayyolu Köyüm Yufka ve Mantı Evifirması olarak sektörel anlamda sunmuş olduğumuz imkanlar müşterilerimiz için en yüksek kaliteyi oluşturmaktadır. Gıda sektöründe kurulmuş olan Çayyolu Köyüm Yufka ve Mantı Evi firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde kaliteyi elde etmeyi başarmış ve değişmez bir hale getirerek eksiksiz kentinin müşterilerine sunmayı bir borç bilmiştir. Bu borç hissiyatı karşısında müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı sürekli bir şekilde en doğru biçimde göstererek güven ve beğeni kazanıyoruz. Her müşterimizin firmamıza göstermiş olduğu ilgidaha üst noktaya ulaşarak kentin en önemli işletmelerinden biri olmayı başarıyoruz.

Çankaya kentinin firmamıza sağlamış olduğu misyonla birlikte ulaşılması gereken hedefi belirlemiştir. Bu noktada gıda sektörü içerisinde sunduğu hizmetler ile birlikte gelişimleri ve yenilikleri oluşturan ve daha ilerleyen noktalarda kentin lokomotif işletmelerinden biri olmayı planlayan bir işletme olarak hizmet hayatımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda her geçen gün mekan, personel ve ürün, hizmetler noktasında daha geniş bir çerçeveye sahip olarak müşterilerimize alternatifler oluşturmayı sürdürüyoruz.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar