• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çdk İmalat Metal

Adres :

- İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakkı Çelik

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 563 73 43

Whatsapp 2:

0 (507) 970 36 42

Whatsapp 3:

0 (534) 726 57 81

Girişimci yapımız ve yenilikçi anlayışımız ile İzmir ferforje ve metal dekorasyon sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; üstlendiği nitelikli ve kaliteli işler ile tasarım, imalat ve montaj süreçlerinde son derece dinamik bir firmadır. Firma olarak sektöre adımımızı attığımız günden bugüne kadar kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak müşterilerimizin beklentilerini karşıladık. Gün be gün büyüyen alt yapımız ile sektörde rekabet ortamını arttıran ürün ve hizmet sunduk. Bugün geldiğimiz noktada gerek çelik konstrüksiyon yapı işlerinde gerekse anahtar teslim projelerde profesyonel hizmet anlayışımız ile çözüm odaklı bir firmayız.

Firmamız çelik konstrüksiyon çatı imalatında sektörde aranılan isimlerden birisidir. pek çok montaj seçeneği ve kullanım avantajı ile çelik konstrüksiyon çatılar; uzun yıllar dayanıklı olması, ekonomik ve her türlü doğal afete karşı sağlamlığı tercih edilmektedir.

Firma olarak metal sektöründeki faaliyet alanımızda yeniliklere, gelişime ve teknolojiye açık bir yapıya sahibiz. Sahip olduğumuz bu anlayış çerçevesinde metal sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor aynı zamanda üstlendiğimiz projelerde başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Kullandığımız birinci sınıf malzeme, son teknoloji ekipman ve kaliteli işçilik ile yıllardır kalite odaklı olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firma olarak sektörde sahip olduğumuz liderliğimizi geleceğe güven ile taşımak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde müşterilerimizin bize ihtiyaç duydukları her alanda onları en doğru seçeneğe yönlendirerek; güven, kalite, uygun fiyat ve garanti kapsamında beklentilerini karşılamak başlıca görevimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR