• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ce-ka Teknik Servis

Adres :

Darıca Mahallesi Aziz Yıldırım Bulvarı No: 5/ Otogar Yolu Üzeri Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Kaşık - Cengizhan Gök

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 180 97 81

Whatsapp 2:

0 (542) 614 10 18

Düzce'de faaliyet gösteren Ce-ka Teknik Servis birmilyonnokta.com üyesidir. Bölgede, beyaz eşya teknik servisiyle alanında en başarılı firmalardan biri olmayı hak kazanmış bir firmayız. Garantili ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız uğrayacağınız tek adres burasıdır.

Düzce teknik servis sektöründe başarıyı yakalamasında siz değerli müşterilerimizin bizi tercih etmeleri en büyük etken olmuştur. Firmamız her geçen gün büyümeye devam ederken siz müşterilerimizin etkisi de bize büyük bir katkı sağlamaya devam etmektedir. Uzman ekibimiz ile her gün daha fazla çalışarak ürünlerinizi en iyi şekilde sizlere teslim etmeye devam ediyoruz.

Hepimiz zaman zaman beyaz eşyalarımız da teknik aksaklıklarla karşılaşabiliyoruz. Ama hiç korkmadan ve endişe etmeden tek yapmanız gereken bize ulaşmak olacaktır. Beyaz eşyanızın modeli, markası ne olursa olsun firmamıza bildirip gerekli servis işlemini gerçekleştirmek için uzmanlarımızı görevlendiriyoruz. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, klima, kurutma makinesi gibi her modelde beyaz eşyanızda ilgili sorunu gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü teknik aksaklığı çözmekte son derece uzmanlaşmış ekibimizle sizlere yardımcı olmak en büyük görevimizdir.

Firmamız için siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Yıllardır verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmetler ile geniş müşteri kitlesine hitap etmeye devam ediyoruz. Firmamız makul fiyatlarla en çok tercih edilen olmaya da devam etmektedir. Güvenilir bir firma olmayı başararak bu güvenli hizmeti sizlere ulaştırmaya devam ediyor olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR