• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cebir Sigorta İstanbul Avrupa Şubesi

Adres :

Muratpaşa Mah. Kamil Cad. No: 121/a İstanbul » Bayrampaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülçin Ulubaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 876 13 12

Whatsapp 2:

0 (507) 072 07 20

İstanbul’da verdiği hizmetlerle faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Cebil Sigorta İstanbul Avrupa Şubesi firması bir birmilyonnokta.com üyesidir. Yaşam içerisinde beklenmedik durumlarda birtakım problemler olabilir. Bu problemler, günlük yaşamı doğrudan etkileyen sağlık problemleri olabileceği gibi otomobil kazaları şeklinde de karşımıza çıkan problemler olabilmektedir. Biz, verdiğimiz hizmetler doğrultusunda beklenmedik durumlarda karşılaşabileceğiniz olumsuz durumların üstesinden gelmenize yardımcı oluyoruz.

Çeşitli alanlarda verdiğimiz sigorta hizmetleri ile sizler de hayatınızı garanti altına alabilirsiniz. Sağlık sigortaları, kasko, zorunlu deprem sigortası, seyahat sigortası gibi birçok farklı alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İstanbul sigorta finans sektörü içerisinde kaliteli ve doğru bir şekilde yürüttüğümüz faaliyetlerle ön plana çıkmaktayız.

Farklı durumlarda ortaya çıkabilecek problemlere karşı sizler de sigorta hizmetlerimizden yararlanarak önleminizi alabilirsiniz. Doğru ve kapsamlı bir şekilde hazırladığımız sigorta hizmetleri neticesinde birçok farklı alanda sizleri güvence altına almaktayız. Bu sayede yaşayabileceğiniz mağduriyetleri önlemek için çalışmaktayız.

Sunduğumuz hizmetlerimizin kapsamlı olması neticesinde birçok farklı alanda kendinizi veya çocuklarınızı güvence altına alabilirsiniz. Sizlere uygun bir şekilde hazırladığımız sigorta paketlerimizden hesaplı ücretlerle yararlanabilirsiniz. Bu sayede sağlığınızı, sahip olduğunuz mülklerinizi güvence altında tutabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyetini önemseyerek yürüttüğümüz hizmetler dahilinde 7/24 ulaşılabilir firma olarak her zaman sizlerin yanınızdayız. Bu sayede beklenmedik durumlarda karşılaştığınız problemlerle, bizleri arayarak yardım alabilir, sunduğumuz hızlı çözümler ile mağduriyetinizi kısa sürede giderebilirsiniz!

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR