• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elit Danışmanlık

Adres :

Yunus Emre Mahallesi Akçay Caddesi No: 28/a Kütahya/merkez Kütahya » Simav

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ekrem Çelik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@celikakademi.com

Whatsapp 1:

0 (532) 261 10 33

Whatsapp 2:

0 (538) 332 22 12
Çelik Akademi, İş Güvenliği Uzmanlık Eğitim hizmetlerinde uzmanlaşmış ve profesyonel kadrosu ile (CASGEM tarafından belgelendirilmiş A,B,C Sınıfı uzmanlarla) müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine prensip edinmiş, 2013 yılında hizmet vermeye başlamış, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı tarafından; İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında yetkilendirilmiş bir kurumdur. Deneyim ve uzmanlığın birleştiği noktada, danışman kadromuz tamamen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan sertifikalıdır.
Günümüzde giderek hızlanan teknolojik gelişme, iş kazalarındaki ve meslek hastalıklarındaki artışa yol açmaktadır. Ülkemizde iş kazaları ve meslek hastalıklarından dolayı her yıl; 1500 kişi ölmekte, 4000 kişi sakat kalmakta 2.000.000 saat iş kaybı olmaktadır. Bu istatistiki bilgilere ayrıca, kayıp malzeme ve ekonomik değerler eklenmelidir. Bu durum, işletmelerde iş sağlığı ve güvenliği kültürünün oluşturulmasını gerektirmektedir.
Bu kapsamda, işletmelerde alınması zorunlu kılınan ilkyardım, çalışan hak ve sorumlulukları, elektrikli işlerde iş sağlığı ve güvenliği, güvenli çalışma, iş güvenliği kurulu, iş güvenliğinde iletişim, iş kazası ve mesleki hastalıklar, iskele, kaldırma ekipmanları, kapalı alanlarda çalışma, patlamadan korunma, risk bildirimi tehlike avı, tehlike bilinci, yangın önlemleri ve mücadele, yüksekte çalışma gibi eğitimleri konusunda uzman danışman ve eğitmen kadromuzla gerçekleştirmekteyiz.
Kurumumuz: Kurumsallaşmış bilgi ve ciddiyetle, ortak hedeflere sahip ekibin başarıyı sürekli kılacağı bilinciyle; sorumluluk, kaynağında kontrol, hizmetin her aşamasında kaliteyi göz önünde tutarak, rekabetin ve değer yaratmanın ön koşulu bilgiyi yöneterek, teknolojik yeniliklere uyum sağlayabilecek hız ve esneklikle, müşterilerin beklentilerinin karşılanmasında zaman, kalite ve maliyet parametrelerini birlikte ele almak amacını taşımaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR