• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çelik Ticaret

Adres :

İstanbul Bağcılar Demirkapı Mah. Velioğlu Cad. No: 115/d Bağcılar/istanbul İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent Şahin-sami Kır

E-Posta Adresi :

bulent62341975@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 383 62 62

Whatsapp 2:

0 (544) 383 62 62

Whatsapp 3:

0 (530) 115 03 36

Çelik Ticaret olarak İstanbul Bağcılar’da profesyonel elektrik elektronik servis hizmeti veriyoruz. Uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübesini her geçen gün daha da geliştiriyor, kısa sürede bölgenin en iyisi haline geldiğimiz noktada, başarılarımızı kesinlikle yeterli görmeyerek hep daha iyisini yapabilmek adına çalışıyoruz. Her türlü elektrik elektronik cihazın bakım ihtiyaçlarını karşılıyor, onarılması gerekenleri onarıyor ve yedek parça temin edilmesi gerekiyorsa yedek parçasını temin ediyoruz. Piyasa şartlarında yapılması gereken her şeyi yapıp ürünlerinizi en güvenli biçimde yeniden kullanımınıza sunuyoruz.

İstanbul elektronik sektöründe kısa sürede başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmandık ve sektörün lider işletmeleri arasına dâhil olduk. Başarımızın tesadüf olmadığını da kaliteli uygulamalarımız, profesyonel personellerimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla gösterdik. Hizmet verdiğimiz sektör, her ün yeni gelişmeler eşliğinde zenginleşmeye devam ediyor. Bu yüzden kalıcı olmak ve başarıyı sürekli kılmak adına daima yenilikçi olmak gerekiyor. Bunun bilincinde ve hassasiyetinde olarak yenilikçi, kaliteli, dürüst hizmet ilkesini temel alıyoruz. En son gelişmeleri yakından takip ediyor, özellikle de teknoloji bakımından ortaya çıkan yeniliklerin kısa sürede sistemimizde hayat bulmasını sağlıyoruz. Bu sayede daima en modern uygulamaların merkezi olmayı başarıyoruz.

Firma olarak kaliteden ödün vermemek adına daima işinde uzman, deneyimli, özverili ve gelişime açık bir kadroyla çalışıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ediyor, en doğru çözümleri tam zamanında yerine getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR