• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Çelik Yapı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hasan Çelik

  • firma fb

Çelik Yapı olarak, metal dekorasyon ve ferforje sektöründe lider ve öncü bir firma olmanın ve sizlere iyi hizmet verebilmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Metal demir doğrama, otomatik kepenk ve ferforje sektöründe en yenilikçi firmalardan biri olan Çelik Yapı, müşterilerinden aldığı güçle kendini geliştirmeye ve yenilenmeye devam ediyor. Sizden aldığımız güçle her gün giderek kendimizi güçlendiriyor ve sektörümüzde önder bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Metal iç ve dış dekorasyon, alüminyum küpeşte, demir doğrama, otomatik kepenk sistemleri, metal korkuluk ve ferforje işleri için firmamızın profesyonel ve tecrübeli ekibine güvenebilirsiniz. Farklı tasarımlarımız, pek çok farklı çeşidiyle zengin ve bir o kadar da renkli ürün yelpazemizde kendine yer bulmaktadır. Müşteri odaklı hizmet ilkesiyle çalışmaya gayret eden firmamız yüksek kalite standartları çerçevesinde işlerini tamamlamaktadır. Uzman ve tecrübe sahibi kadrosuyla çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Teknolojideki gelişmeleri en yakından takip ederek oldukça yenilikçi ve çağa ayak uyduran bir çalışma metoduyla her geçen gün kendimizi daha yeniye ve daha iyiye hazırlıyoruz. Bu sayede sizlere daha kaliteli bir şekilde hizmet verebiliyor ve hizmet standartlarımızdan asla ödün vermiyoruz.

Uzun zamandır başarıyla sizlere sunduğumuz hizmetleri, yüksek kalite standartları çerçevesinde sizlere en cazip ücretlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Çalışmalarımız bu şekilde tüm hızıyla devam edecek ve sunduğumuz kaliteden ödün vermemeye özen göstereceğiz. Bursa Osmangazi Ferforje ve Metal Dekorasyon şubemiz ile siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR