• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cem Çiçekçilik

Adres :

Orhanbey Mahallesi İmaret Sokak No: 9 Çiçekçiler Çarşısı Osmangazi Bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cem Düren

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

semakalin@hotmail.fr

Whatsapp 1:

0 (545) 285 22 33

Whatsapp 2:

0 (538) 772 49 96

Whatsapp 3:

0 (545) 285 22 33

Whatsapp 4:

0 (538) 772 49 96
Cem Çiçekçilik

Firmamız uzun yıllara dayanan deneyim ve uzmanlığını profesyonel ticari ilişkilerine yansıtarak ve vizyonunu sürekli değişim yönünde belirleyerek hizmet vermektedir. Müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunma adına firmamız, faaliyet gösterdiğimiz alanda gerek ulusal gerekse uluslararası arenada meydana gelen teknolojik ilerlemeden faydalanarak yeniliklere yön verme hususunda çaba göstermeyi ilke edinmiştir.

Teknolojik ilerlemenin çiçekçilik sektörüne yansımasında liderlik eden firmamız için dürüstlük, insan sağlığı ve çevrenin korunması ile ticari ahlak kurallarına uygun bir şekilde faaliyette bulunmak temel prensiplerdir. Bu açıdan piyasadaki rekabet koşullarını bozmadan, yasal düzenlemelere aykırı hareket etmeden kaliteli bir çalışma ortaya konulmaktadır.

Firmamız, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR