• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cemrem Kebap Evi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Yüksekbaş

Ülkemiz yemek kültürü açısından çok gelişmiştir. Çok kültürlü yapısı ve çok eskilere uzanan tarihiyle dünyanın en zengin mutfaklarından birine sahip olmuştur. Deniz ürünlerinden balığa, hamur işlerinden sebze yemeklerine, zeytin yağlılardan tencere yemeklerine varıncaya kadar çok farklı türde ve çeşitte lezzetler Türk mutfağında yer almaktadır. Bu lezzetlerin en bilindiklerinden biri kebaptır. Mutfağımızın vaz geçilmez tatlarından olan kebap çeşitleri son derece lezzetli ve özel yiyeceklerimizdendir. Biz de Cemrem Kebap Evi olarak sizlere Türk mutfağının en güzel lezzetlerini sunmak amacıyla Adana restaurant sektöründe hizmet vermekteyiz.

En taze, doğal ve sağlıklı ürünlerle hazırlana yiyeceklerimiz sizleri beklemektedir. Restoranımız, sahip olduğu işinin ehli şefleri ve çalışanlarıyla sizlere kaliteli bir hizmet ve lezzetli yiyecekler sunmak adına çalışmaktadır. Kebap çeşitlerimizle, çöp şişlerimizle ve ızgara türlerimizle sizlerleyiz. Bu yiyeceklerimizin yanında sunulan salata ve yeşilliklerimizle de iddialıyız. Bunlarla birlikte enfes güvecimizle ağzınızda unutulmaz bir tat bırakıyoruz. Ayrıca en doğal ve kaliteli ürünlerle hazırlanmış nefis çorba çeşitlerimiz de sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Yapımında en sağlıklı ve taze ürünlerin kullanıldığı yiyeceklerimiz, nefis içecek ve meşrubatlarımızla sizlere servis edilmektedir. Nezih ve güvenilir mekanımızda sizleri ağırlamaktan kıvanç duyarız.

Müşteri memnuniyeti bizler için olmazsa olmazdır. Bu noktada sizlerin memnuniyeti için güvenilir ve dürüst bir hizmet sunmaktayız. Sağlıktan, doğallıktan ve hijyenden ödün vermeden güler yüzlü ve ilgili çalışanlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR