• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Cengiz Forklift

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Cengiz Binici

  • firma fb

İstanbul Vinç ve Forklift hizmeti sunan firmamız, bu sektör içerisinde en modern ve en uygun fiyatlı hizmeti sizlere sunmaktadır. İstanbul içerisinde saatlik olarak platform kiralayacak yer arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Hem kalite hem de ekonomik açıdan uygun fiyatlı olan firmamız ihtiyacınız olan hizmeti sizlere sunacaktır.

İnşaatınız için ayık olarak vinç kiralama hizmeti veren firmamız, vinç makineleri markaları ve modelleri bakımından çeşitliliğe sahiptir. Arazinizin durumuna göre ve iş yoğunluğunuza göre size en uygun çözümü çalışanlarımız sunacaktır. Kiralık vinç fiyatları için bizlere ulaşabilir ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilişiniz.

İstanbul içerisinde iş makinesi kiralama hizmeti ile sizler de en kısa sürede işinizi tamamlayabilir ve aksaklığa yer vermeden en kısa sürede işinizi bitirebilirsiniz. İnşaat sektöründe zaman oldukça önemli bir kavram olduğu için makine ve araç çeşitliliğimiz ile sizlere mutlaka hizmet veriyoruz. Çeşitlilik ve sayı bakımından fazla makineye sahip olduğumuz için hiçbir müşterimizi de mahcup etmiyoruz.

Kiralık forklift hizmeti ile en uygun fiyata forklift kiralama hizmeti ile sizlere tanıştırıyoruz. Bizler için müşteri memnuniyeti her şeyden önce geldiği için bu alanda hem kalitemiz hem de uygun fiyatlı oluşumuz ile lider firma olma yolunda ilerliyoruz.

Sizde iş makinesi filomuz hakkında ve kiralama fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimiz üzerinde yer alan telefon numaramız üzerinden ekibimize ulaşabilir ve aklınızca takılan soruları sorabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR