• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cengiz Usta Cağ Kebap Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tevfik Özcan

Restoran sektöründe hizmet veren Cengiz Usta Cağ Kebap Salonu birmilyonnokta.com üyesidir. Restoranımızda en geleneksel lezzetlerimizden biri olan cağ kebabını usta ellerden sizlerin istifadesine sunuyoruz. Yıllardır hizmet verdiğimiz bölgede damak tadınıza hitap eden bir lezzeti en iyi şekilde sizlere sunmaktayız. Usta ellerden çıkan bu lezzetimizi güler yüzlü personellerimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunmaktayız. Uzun yıllardır sektörümüzde istikrarlı hizmet vermenin güveniyle emin adımlarla ilerlemeye ve müşterilerimizi lezzetlerimizle buluşturmaya devam etmekteyiz.

İzmir restoran sektöründe lezzetlerimiz ve hizmet kalitemizle geniş müşteri kitlesine hitap etmeyi başarmış bir firma olarak sizlerin huzurundayız. En hijyenik koşullarda en doğal ve sağlıklı gıda ürünlerini kullanarak özenle hazırladığımız kebaplarımızla sizler için en iyi adres olmaya devam etmekteyiz. Daimi uğrayacağınız bir lezzet durağı olarak sizlerin hizmetindeyiz. Deneyim ve birikimlerimizi hizmet kalitemize yansıtarak her defasında sizlerin huzuruna daha iyi bir şekilde çıkmayı başarmış bir restoran olarak hizmetinizdeyiz.

Lezzetlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırmak ve aradaki engelleri kaldırmak için alo paket sipariş hizmetlerini istifadenize sunmaktayız. Sipariş verdiğiniz kebaplarımız en kısa sürede sizlere ulaştırılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir restoran olarak sizlere tüm lezzetlerimizi en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Lezzetin adı ve damağınızın tadı olan cağ kebabımızla her daim hizmetinizdeyiz. Cağ kebabı yemek için en iyi adresi arıyorsanız yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarından bizlere ulaşmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR