• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çerkeşli Köy Sofrası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cihan Sevinç

Sizlerin ağzına layık lezzetler sunan firmamız kendisini geliştirip yenileyerek yoluna devam ediyor. Kocaeli restaurant firması olarak çıkmış olduğumuz yolda başarıya ulaşmak için sürekli olarak çalıştık. Yılmadık, pes etmedik ve kalite seviyemizi yükselttik. Firmamızda birbirinden lezzetli yemekler yapılmaktadır. Yemeklerimiz siz değerli müşterilerimizin damak tadına hitap etmek adına çeşitlilik göstermektedir. Firmamız için müşterimizin memnuniyetini kazanmak son derece önemlidir. Müşterilerimizin memnuniyetini kazandığımız günden bu yana hep kalite seviyemizi arttırdık. Kalite seviyemiz arttıkça başarıya daima yaklaştık.

Firmamız için başarı yollarını yürümek kolay olmadı. Bu yolda en büyük paya ekibimizde yer alan arkadaşlarımız sahiptir. Ekip arkadaşlarımız sektörün en tecrübeli ve başarılı isimlerinden oluşmaktadır. Firma olarak çalışanlarımız ile birlikte daima kendimizi geliştiriyoruz, Türk mutfağında yer alan pek çok yemeği restaurantımıza kazandırıyor ve siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Sizlerin beğenisini de kazanarak çıktığımız yolda ilerliyoruz. Yemeklerimizin yapımında kullandığımız ürünlerin tamamı doğaldır, hiçbir üründe katkı maddesi yer almamaktadır. Sizlerin sağlığı firmamız için oldukça önemlidir. Sağlığınızı düşünerek hareket etmek ise bizim öncelikli görevimizdir. Restaurantımızda birbirinden lezzetli yemek çeşitlerimizin yanı sıra çorba çeşitlerimiz, meze çeşitlerimiz, salata çeşitlerimiz, pasta ve tatlı çeşitlerimiz, soğuk içeceklerimiz, sıcak içeceklerimiz yer almaktadır.

Firmamızda yemek siparişleri de hazırlanmaktadır. Siparişleriniz özenle hazırlanarak bulunduğunuz adrese getirilmektedir. Yemek sektörünün en güvenilir ve başarılı firmasından hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR