• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çeşni Gurme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğba Menteş

Çeşni Gurme, birmilyonnokta.com üyesidir. Ankara alışveriş sektöründe müşteri memnuniyeti ve güveni oldukça önemlidir. Müşteriler güvendiği ve aldığı hizmetten memnun kaldığı sürece firmayı tercih eder. Bizler de müşteri memnuniyetinin ve güveninin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini korumak adına kalite standartları içerisinde hizmet veriyoruz.

Çankaya üzerinde bulunan işletmemizde et ve şarküteri ürünleri bulunmaktadır. Bizler doğal üretim yapmaya özen gösteriyoruz. Sağlığa uygun, doğal, kaliteli ve lezzetli ürünlerimizi doğru ve uygun fiyat aralığında satışa sunuyoruz. İşletmemizde farklı birçok ürün bulunuyor. Bu ürünler hijyen kuralları kapsamında üretilerek satışa sunuluyor. Peynir çeşitleri, reçel çeşitleri, bal, süt ve süt ürünleri, zeytin, kırmızı et ve beyaz et gibi birçok lezzet özenle hazırlanıyor. Doğal beslenmeyi sevenler için yumurta, tereyağı, zeytinyağı, nar ekşisi, doğal soslar ve konserveler de işletmemizde yer alıyor. Aynı zamanda kurutulmuş meyve ve sebzeler her yıl özenle hazırlanarak satışa sunuluyor. Portakal kurusu, elma kurusu, limon kurusu, çilek kurusu, muz kurusu gibi birçok meyve kurusu yoğun ilgi görüyor.

Sağlığa uygun koşullarda üretim ve satış yapmaya özen gösteriyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına doğru çözümler sunmak adına işimizi özenle ve dikkatle yapıyoruz. Kendimizi bu sektörde geliştirerek daha iyi çalışmalarla hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Sizler de ihtiyacınız olan ürünleri güvenle temin edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR