• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çetin Ev Yemekleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Arife Çetin

  • firma fb
Çetin Ev Yemekleri
Yemek sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
16 yıldır meslek hayatında firmanızolarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Çetin Ev Yemekleri olarak Manisa-Akhisar da hizmet sağlamakta olup ev yemekleri,patlıcan musakka,kuru fasulye vb. hizmetlerimiz aktif olarak devam etmektedir.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR