• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çetin Hafriyat

Adres :

Küçük Sanayi Sitesi Bilecik Bilecik » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çetin Bilaloğlu- Metin Bilaloğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 396 38 49

Whatsapp 2:

0 (532) 357 54 61

Whatsapp 3:

0 (532) 396 38 49

Whatsapp 4:

0 (532) 357 54 61

Çetin Hafriyat olarak, Bilecik’te siz değerli ve saygıdeğer müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Hafriyat konusunda uzman ve alanında tecrübeli ekibiyle Çetin Hafriyat, sektöründe lider firma olmanın haklı gururunu ve heyecanını yaşıyor. Sizlerden aldığımız güçle her geçen gün kendini geliştiren ve yenileyen Çetin Hafriyat, rakip firmaları tarafından övgüyle karşılanıyor. Çeşitli yapı işleri, inşaat işleri, kanal dolgu, profesyonel hafriyat işleri, dar alan bina yıkımı, kepçe kiralama, kanal kazı işleri, kum ve çakıl taşıma, bina yıkım ve kırım işleri ve ağır nakliyat işleri gibi pek çok alanda hizmet veren firmamız, geniş hizmet yelpazesiyle göz dolduruyor. Hafriyat ek işimiz değil, tek işimiz.

Kalite standartları çerçevesinden her zaman ve her yerde, olabildiğince hızlı ve kaliteli işler yapmaya gayret gösteren firmamız; bünyesinde genç, dinamik ve azimli çalışanları barındırarak hem istihdama destek oluyor hem de yerli ve milli ekonominin gelişmesine katkı sağlayarak ülkemize ekonomik anlamda katkıda bulunuyor.

Alanında uzman ve yılların getirdiği tecrübeyle çalışan kepçe, kamyon ve buldozer operatörleriyle sınıfında pek çok yeniliğe imza atan Çetin Hafriyat, çeşitli sosyal medya hesapları vasıtasıyla sizlerden aldığı geri bildirimler sayesinde hizmet anlayışını sürekli gözden geçiriyor. Olumlu ve olumsuz yorumlarınız ışığında kendini devamlı olarak düzelten şirketimiz, sürekli gelişen teknolojiye ve modern çağa ayak uydurarak sürekli olarak kendini yeniliyor ve güncelliyor. Bilecik Hafriyat şubemizle siz kıymetli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR