• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çetin Toptan Kozmetik

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Çetin

Güzelliğinize güzellik katmak, daha çekici ve daha alımlı görünmek için; gözlerinize, dudaklarınıza ve yanaklarınızamakyajyapabilirsiniz. Makyajın ilk adımı sağlıklı ve pürüzsüz bil cilttir. Cildinizdeki lekeleri kapatmak ve pürüzsüz görünmesini sağlamak içinfondötenvepudraçeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Cilt yapınıza ve cilt tonunuza göre fondöten seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. Fondöten, gün boyunca cildinizi nemlendirirken, lekelerin ve kusurların kapanmasına yardımcı olur. Ten makyajınızın kusursuz görünmesini sağlamak içinbronzerveaydınlatıcıuygulayabilirsiniz. Tüm bu ürünleri yüzünüze eşit bir şekilde uygulayabilmek içinmakyaj fırçasıkullanmanız gerekecek. Özellikle pudrayı yüzünüze homojen şekilde dağıtmak içinpudra fırçasınaihtiyacınız var. Fondöten uygulaması için yine fondöten fırçasını veya fondöten süngerini tercih edebilirsiniz. Gözaltı morluklarınız kapatarak gözlerinizin daha canlı görünmesini sağlamak için,gözaltı kapatıcıçeşitlerinden yardım alabilirsiniz. Yüzünüzde sivilce izi veya lekeler bulunuyorsa, bunun makyajınızı gölgelemesine izin vermeden, kapatıcılardan yardım alarak kapatabilirsiniz. Yüzünüzün daha canlı ve daha genç görünmesini sağlamak için makyajın son adımı olanallıkuygulamasını,allık fırçasındanyardım alarak yapabilirsiniz.

Kaş kalemleriile kaşlarınızı yeniden şekillendirerek yüz hatlarınızın meydana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Özelikle kaşları seyrek olan kişiler, kaşlarını dolgunlaştırmak için kaş kaleminden vekaş farındanyardım alabilir. Kaş kalemi ile kaşlarınızı çizebilir ve kaş farı ile içini doldurabilirsiniz. Dolgunlaştırdığınız kaşlarınızın şeklini gün boyunca korumasını sağlamak için son olarakkaş jeliuygulamanız gerekir. Makyajın en önemli adımlarından biri de şüphesiz ki kirpiklerdir. Kirpiklerin daha uzun ve daha hacimli görünmesini sağlamak içinrimelçeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Rimel çeşitleri arasında dolgunlaştırıcı ve daha uzun görünüm sağlayan ürünler bulunur. Kaşlarınızın tam olarak neye ihtiyacı olduğuna karar verdikten sonramaskaraseçiminizi yapabilirsiniz. Rimel uyguladığınız halde kirpiklerinizin uzunluğu ve hacmi size yeterli gelmiyorsa,takma kirpikseçeneğini değerlendirebilirsiniz. Takma kirpiklerin kullanımı oldukça kolay ve zahmetsizdir; takma kirpik yapıştırıcısından yardım alınarak kirpik diplerine yapıştırılır.

Makyaj malzemelerinizi sürekli yanınızda taşımak ve zarar görmesini engellemek için makyaj çantalarından yararlanabilirsiniz. Profesyonel makyaj yapıyorsanız ve sık sık seyahat ediyorsanız, seyahat esnasında makyaj malzemelerinizin kaybolmaması içinprofesyonel makyaj çantalarındanyardım alabilirsiniz. Böylecemakyaj malzemelerinizibir arada tutabilir, ihtiyaç duyduğunuz an kolayca ulaşabilirsiniz.Günlük makyajmalzemelerinizi yanınızda taşımak için, el çantanızın içine sığabilecek boyuta sahip bir makyaj çantası edinebilirsiniz. Makyaj çantanızacımbızvemakyaj aynasıda ekleyerek kişisel bakım aksesuarlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR