• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çetinkaya Kalıp ve Pastal Çizim Ofisi

Adres :

Sancaktepe Mahallesi 958. Sokak No: 3/c İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şirin Çetinkaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cetinkaya.kalipofisi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 635 04 34

Whatsapp 2:

0 (534) 940 12 10

Bağcılar ilçesinde hizmet vermekte olan firmamız Çetinkaya Kalıp ve Pastal Çizim Ofisi birmilyonnokta.com üyesidir. İstanbul giyim sektörü çok gelişmiş ve gelişmeye de devam eden bir sektördür. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için; kalıp çizme, baz kalıp hazırlama, kalıp serileme, model tasarım ve model dikim hizmetleri verilmektedir. Pastal çizim seri üretim için kullanılan çok sayıdaki kesilmiş kumaşı ifade eder. Giyim sektörü hiçbir zaman önemini kaybetmeyecek sektörlerden birisidir. Hal böyle olunca da sürekli gelişme göstermeli ve yenilenmelidir.

Firmamız çok uzman bir tasarım ekibiyle çalışmaktadır. Ekibimiz yıllarca sektörde emek vermiş, bilgi birikimine sahip, alanında uzman, yaratıcı fikirlere sahip kişilerden oluşmaktadır. Okulların ilgili bölümlerinde eğitimlerini tamamlamış, çizim yetenekleri çok gelişmiş kişilerdir. Firmamız müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Bu nedenle dünyadaki tüm yenilikler takip edilmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden firmamızda tamamen kaliteli ürünlerle kaliteli işçilik birleştirilir.

Firmamız uzun zamandır sektöre hizmet veren firmalar arasındadır. Başarılı işleriyle kısa zaman içinde sektörde beğenilen ve iş yapılmak istenen firmalardan biri olmuştur. Bu durum firmamızı sektörde öncü konuma getirmiştir. Firmamızda istenen her tarzda ürünler tasarlanabilmektedir. Uzman kadromuz ile birlikte pek çok firmayla çalışmaklar yapmaktayız. Çizdiğimiz modern tarzda tasarımlarımızla modanın merkezi İstanbul’da çalışmaktan gurur duyuyoruz. Bizleri web sayfamızdan inceleyebilir, irtibat numaralarımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz. Modellerimizi ve çizimlerimizi görüp inceleyebilmeniz için sizleri firmamıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR