• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çetinkaya Patisserie

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yakup Çetinkaya

  • firma fb
  • firma instagram

Manisa merkezde birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisi olarak hizmet veren Çetinkaya Patisserie her zaman kalitenin, güvenin, uygun fiyat avantajlarının ve güler yüzlü hizmetin adresidir. Bizler yediden yetmişe herkesin iyi tatlıyı ve pastane ürünlerini hak ettiğine inanıyoruz. Bunun için de daima birbirinden lezzetli, birbirinden kaliteli ve birbirinden şık ürünlerle karşınıza çıkıyor, her defasında beklentileri fazlasıyla karşılamayı başarıyoruz.

Manisa pasta ve pastane sektörünün liderlerinden birisi olarak biliyoruz ki tatlılar tüm dünya insanlarının vazgeçilmezleridir. Fakat söz konusu toplumumuz olduğunda tatlılara düşkünlük çok daha fazladır ve neredeyse her öğünde tatlı yemeyi, tatlılarla ağzımızı tatlandırmayı severiz. Bununla birlikte her tatlı aynı lezzette değildir. Bu nedenle de tatlı çeşitlerini seçerken, tatlı aldığınız iletmeyi tercih ederken son derece seçici olmanız gerekir. Bizler tam de seçici davrananların merkeziyiz.

Kapımızı açtığımız ilk günden itibaren kalite standartlarımızı hep en üst seviyede tuttuk. Bunun için henüz malzeme tedariki aşamasından itibaren seçici davranıyor, en kaliteli, tamamı marka, sertifikalı, taze malzemeleri işletmemiz bünyesine dahil ediyoruz. Ustalarımızın özel tarifleriyle her gün taptaze ürünleri en lezzetli halleriyle tercihe açıyoruz. Hem gönüllerinize hem damaklarınıza hitap ederek başka hiçbir yerde tadamayacağınız ürünleri beğeninize sunuyoruz.

İşletme olarak herkese hitap edebilme adına pasta, pastane adına çok geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor, kişiye özel resimli pasta, simit, poğaça, yaş pasta, baklava ve daha fazlasını hazır ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR