• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Cevahir Reklam

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yunus Emre Cevahir

reklam logosu
Dijital Baskı Cevahir Reklam ile Hızla Yayılıyor
Dijital çağda yaşadığımız bu günlerde teknolojinin gelişmesi, dijital reklamcılık alanında da yaratıcı fikirler üretilmesini sağladı. Dijital baskı olarak adlandırılan aslında uzun yıllardır hayatımızda var olan ama son yıllarda epey gelişen baskı türü ile işletmenizde fark yaratabilirsiniz.
İstanbul’da bulunan Cevahir Reklam Dijital Baskı ve Kopyalama Merkezi sektördeki duayenlerden biri olarak bu işin ne kadar değerli olduğunu bize gösterdi. Cevahir Reklam’ın değerli yöneticileri ve çalışma ekibi uzun yıllardır edindiği tecrübe ve birikimlerini çalışma kalitelerine de yansıtıyorlar.
Dijital baskı ihtiyacı bugün tüm işletmelerin ortak ihtiyaçları arasındadır. Standlar, afişler, bina giydirme uygulamaları, panolar, tabelalar gibi ve daha birçok reklam unsuru işletmelerin marka itibarını arttırmak için çok önemlidir. Dijital baskı ile kalitesi artan bu unsurlar gelişen teknolojinin de etkisiyle her geçen gün daha fazla talep görmektedir. İstanbul’da hemen her bölgede faaliyet gösteren ve başarılı uygulamalarıyla dikkat çeken Cevahir Reklam firmasıyla çalışarak siz de marka itibarınızı arttıracak bir hizmet alabilirsiniz.
Detaylar için: https://www.cevahirreklam.com.tr
Yaptığımız İşlerden Bir kısmı
Cam ve Bina Giydirme
Roll Up Banner
Bez ve Vinil Afiş
Örümcek Stand
Mağaza İç ve Dış Uygulamaları
Fuar Baskıları
Araç Giydirme
Uyarı ve İkaz Levhaları
Sticker- Etiketler
Pleksiglass Standlar
Yer Grafiği - Floor Graphic
Lazer Kesim ve Kazıma Ürünleri
Ayaklı Pano
T-Shirt , Kupa ve Bardak Baskıları
Krom Harf Tabela
Işıklı Tabela
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR