• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cevdet Usta

Adres :

İskele Çarşısı Eski Belediye Karşısı No: 13 Merkez Şanlıurfa Şanlıurfa » Birecik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent Çetin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

0bulentcetin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 496 79 63

Whatsapp 2:

0 (532) 548 29 63

Cevdet Usta olarak Şanlıurfa-Birecik te hizmet vermekte olup kebap salonu, ocakbaşı, kebap üzerine herşey vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Birecik Şubesi : 10 Temmuz Cad. Zübeyde Hanım Parkı Yanı Alaburç Camii KarşısıBirecik/şanlıurfa
Merkez Şubesi: İskele Çarşısı Eski Belediye Karşısı No: 13 Merkez Şanlıurfa

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR